HEBITO Zegar Filiżanka kawy 100 x 40 cm - 1 el.

Producent: HEBITO
Kod produktu: ZP1119A_1I
Dostępność: Dostępny
Czas dostawy: Wysyłka w 1 - 5 dni
79,00 zł
Netto: 64,23 zł
-+
 

Zadaj pytanie o produkt

Intensywna kolorystyka
Tusze wykorzystywane przez nas do drukowania obrazów charakteryzują się wysokiej jakości, głębokim nasyceniem, dzięki czemu obrazy nabierają bardzo realistycznego, żywego charakteru. Ponadto nasze produkty są przyjazne środowisku, wolne od atramentów solwentowych szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Do druku obrazów wykorzystujemy bezwonny i ekologiczny tusz pigmentowy produkowany na bazie wody.


Trwałe płótno
Wykorzystywane przez nas najwyższej klasy płótna do druków fotograficznych – Canvas – charakteryzują się dużą grubością, wytrzymałością i wodoodpornością.


Wysokiej klasy sprzęt drukarski
Żywe i intensywne barwy obrazów, a także ich wysoka rozdzielczość uzyskiwane są dzięki wykorzystaniu wielkoformatowych drukarek firmy EPSON, które oferują nam produkty najwyższej jakości.


Naturalna konstrukcja
Krosno, na które naciągany jest gotowy nadruk, jest wykonane z naturalnego drewna.


Brak konieczności dodatkowego oprawiania
Dzięki zadrukowanym bokom, oferowane przez HEBITO obrazy są w pełni wykończone i nie wymagają dodatkowej oprawy. Pozwala to na zachowanie wizualnej ciągłości obrazu i łączenia dzieł wieloelementowych (tryptyków, dyptyków itd.) w jedną, spójną całość.


Obraz gotowy do zawieszenia na ścianę
Do zakupionych produktów dołączamy bezpłatne elementy montażowe umożliwiające zawieszanie obrazu na ścianie. W komplecie znajdą Państwo odpowiedniej wielkości, dostosowane do wymiaru produktu zawieszki, haczyki oraz kołki rozporowe, które pozwolą na bezpieczny montaż. Dbamy także o to, aby zakupione produkty bezpiecznie trafiały w Państwa ręce – obrazy są odpowiednio zabezpieczone na czas wysyłki oraz ubezpieczone od ewentualnych uszkodzeń powstałych w trakcie transportu. Wszystkie obrazy są ubezpieczone na czas dostawy.


Odwzorowana gama kolorystyczna
Istnieje możliwość drobnych różnic kolorystycznych pomiędzy zdjęciami a uzyskanymi produktami, wynikające z różnych ustawień parametrów monitora lub karty graficznej.

Informacje podstawowe
Typ produktu Zegar
Kolory Biały, Brązowy, Kremowy, Wenge, Beżowy, Czarny
Sztuka
Motyw kawa, Jedzenie i napoje
Wymiary całości 100 x 40
Ilość elementów 1

Napisz recenzję

Ważne: Nie używaj znaczników HTML!
    Słabe           Bardzo dobre
HEBITO © 2018