Jaki scyzoryk VICTORINOX wybrać?
02 cze

Jaki scyzoryk VICTORINOX wybrać?

Dodane przez: HEBITO

To pytanie zadaje sobie każdy, kto planuje zakup nowego scyzoryka Victorinox. Jak odnaleźć się w stale rosnącej ofercie producenta legendarnych noży oficerskich? Na co zwrócić uwagę wybierając scyzoryk dla siebie lub dla kogoś bliskiego? Jakie modele rekomenduje załoga HEBITO.com? Na wszystkie pytania odpowiemy w tym krótkim poradniku.

Nasze rekomendacje scyzoryków VICTORINOX:

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje scyzoryków dla określonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem. Jeżeli nie znalazłeś modelu dla siebie lub uważasz, że w spisie czegoś brakuje – skontaktuj się z nami lub zostaw komentarz!


Podział ze względu na zainteresowania:

Scyzoryk dla wędkarza / rybaka: Fisherman, Angler
Scyzoryk dla majsterkowicza: Scyzoryki serii TINKER, Scyzoryki serii WORK CHAMP, Narzędzia typu Multitool
Scyzoryk dla żeglarza / marynarza: Skipper, Ranger Grip Boatsman
Scyzoryk dla turysty / podróżnika: Camper

Jak dzielimy scyzoryki VICTORINOX?

Różne wymiary scyzoryków

Scyzoryki Victorinox występują przede wszystkim w trzech określonych wymiarach, które dla wielu Klientów mogą mieć bardzo duże znaczenie:

  • Małe: ok. 60 mm
  • Średnie: ok. 90 mm
  • Duże: ok. 130 mm


Model standardowy czy edycja limitowana (limited edition)?

Szwajcarskie noże oficerskie marki Victorinox możemy zakupić w formie standardowego modelu, dostępnego często w kilku wariantach kolorystycznych, lub też możemy poszukać w ofercie tak zwanych „edycji limitowanych”. Każdego roku marka Victorinox udostępnia dla Klientów specjalne modele swoich noży oficerskich wykonanych w różnorodnych wariantach – o odmiennym wyglądzie o dodatkowych funkcjach. Scyzoryki Victorinox z tej grupy produkowane są jedynie w konkretnym roku lub też w określonej ilości sztuk. Wybierając scyzoryk Victorinox dla siebie warto sprawdzić dostępne w danej chwili edycje limitowane.


Modele VICTORINOX z Edycji Limitowanej 2017 (Victorinox Limited Edition 2017) z oferty HEBITO można znaleźć tutaj:

VICTORINOX Edycja Limitowana 2017 / VICTRINOX Limited Edition 2017
HEBITO © 2024