Jaki zegar na ścianę wybrać? - Poradnik dekoracji wnętrz
19 lis

Jaki zegar na ścianę wybrać? - Poradnik dekoracji wnętrz

Dodane przez: HEBITO
Jaki zegar na ścianę wybrać?

Obecnie znajdziemy na rynku bardzo szeroką ofertę zegarów na ścianę - od tych klasycznych po ultra nowoczesne designerskie modele, które na pierwszy rzut oka wcale nie przypominają  zegarów ;)

Czym się kierować przy zakupie zegara ściennego? Przede wszystkim obecnym wystrojem wnętrza, funkcją jaką ma pełnić (czy ma mieć wyłącznie charakter praktyczny np. dla babci, czy też bardziej designerski) oraz  miejscem w którym ma się znaleźć.
Gdzie szukać zegarów ściennych? W sklepach stacjonarnych mają Państwo możliwość zobaczenia produktu na żywo, ale największy wybór zegarów na ścianę znajdą Państwo oczywiście w Internecie! 
Poniżej prezentujemy Państwu nasze propozycje zegarów ściennych do trzech pomieszczeń.

1. Zegar na ścianę do salonu

Zegar do salonu musi przede wszystkim dobrze komponować się z wnętrzem i stanowić niebanalną ozdobę ściany. Do pomieszczeń o stonowanej stylistyce proponujemy zegary klasyczne nawiązujące do stale aktualnych trendów np. Zegar ścienny Rimwood.
Do pomieszczeń w stylu skandynawskim i loft najbardziej będzie pasował minimalistyczny zegar ścienny bez tarczy np. Zegar ścienny Blink, a także modele drewnianych zegarów jak ten Zegar ścienny Madera .Z kolei na puste ściany wymagające nieco ożywienia polecamy barwne zegary wnoszące zastrzyk pozytywnej energii  np. Zegar ścienny Motyle lub Zegar ścienny Kwadraty

2. Zegar na ścianę do kuchni

Kuchnia to miejsce kojarzące się zarówno z ciepłą, poranną kawą jak i istnym polem bitwy podczas przygotowywania ulubionych posiłków. Każdy szef kuchni zasługuje przecież na odpowiedni wystrój i podkreślenie charakteru miejsca, w który rządzi ;)

Najodpowiedniejsze zegary  na ścianę do kuchni to modele wnoszące energię i pozytywne nastawienie, nawiązujące do kuchennych motywów.
Polecamy zegar prawdziwego szefa kuchni Zegar ścienny Master Chef bądź energetyzujący Zegar ścienny Kolorowy.

3. Zegar ścienny dla dzieci

Głównym celem zegara do pokoju dziecięcego jest stanowienie ładnej, niosącej uśmiech ozdoby współgrającej jednocześnie z całością  bajkowej oazy naszej pociechy.

Zegar ścienny dla dzieci doskonale sprawdzi się w formie kolorowego zwierzątka Zegar ścienny Jeż  lub Zegar ścienny Sowa. Dla starszych milusińskich polecamy nowoczesne modele zegarów Zegar ścienny Kulka inspirowany Ball Clock, nawiązujące do motywów geograficznych Zegar ścienny Mapa Świata lub klasyczne modele zegarów z motywami zwierząt np. Zegar ścienny Ptak.

Powyższe propozycje do tego jaki zegar na ścianę wybrać są oczywiście jedynie sugestią i inspiracją, wybór należy do Państwa. Dom jest tam, gdzie Twoje serce, a więc urządzajmy nasze wnętrza z radością, pomysłowością  i sercem, a zaprocentuje to wnętrzami jedynymi w swoim rodzaju!

Pełna, aktualna oferta zegarów z oferty HEBITO tutaj: https://www.hebito.com/dom-i-wnetrze-8325/zegary-9006

Już niedługo kolejne wpisy z serii "Poradnik dekoracji wnętrz"! Zapraszamy!

HEBITO © 2024